Spoločnosť TREWIN sa už od roku 1992 zameriava na navrhovanie, projektovanie, výrobu a montáž hliníkovo-presklených a hliníkových protipožiarnych konštrukcií.

Našou hlavnou náplňou je výroba a montáž výplňových konštrukcií do väčších objektov, napr. celopresklené výškové fasády, svetlíky, výklady,  automatické posuvné dvere, interiérové deliace steny a pod. Zaoberáme sa i menšími zákazkami (rodinné domy, obchody, zimné záhrady), kde dokážeme využiť bohaté skúsenosti z väčších akcií, čo je zárukou spokojnosti i malého súkromného investora.

Po prvom kontakte so zákazníkom na požiadanie spracujeme cenovú ponuku i s návrhom technického riešenia. Podkladom pre spracovanie ponuky je výpis okien a dverí, prípadne iných výrobkov z projektovej dokumentácie stavby. Podkladom môžu byť i vlastné návrhy schematicky načrtnuté. Tie u nás technicky spracujeme a navrhneme riešenie. Všetky podklady je možné posielať poštou, alebo e-mailom. V prípade zložitejších konštrukcii prídeme na stavbu osobne a predmet cenovej ponuky sami zameriame.

Spracovanie cenových ponúk, technické konzultácie i návrhy riešení sú bezplatné. Ponúkame tiež odborné a bezplatné poradenstvo pre projektantov pri realizácii projektovej dokumentácie.

Okrem mnohých architektov, projekčných kancelárii a stavebných spoločností sú našimi priamymi, alebo sprostredkovanými zákazníkmi i významné spoločnosti ako napríklad:

  • Bankové objekty:

Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Prima banka, ČSOB, Ľudová banka/Sberbank, VÚB, Poľnobanka/Unibanka/UniCredit Bank a ďalšie

  • Autosalóny:

Škoda Auto, Citroën, Tatra, Subaru, Nissan, Ford, Volvo a ďalšie

  • Obchodné centrá a predajne:

Polus City Center, Carrefour, IKEA, Cubicon, Avion Shopping Park, Aupark, MAX, Laugarício, Billa, Business center, Asko, Tesco, Atrium Dubeň, Masaryčky Business center, COOP Jednota, Bory Mall a ďalšie

  • Výrobné spoločnosti

SACHS Slovakia/ZF Slovakia, Volkswagen Bratislava, Orange, Eurotel, Q-Nova, Slovenské Telekomunikácie, Slovenské elektrárne, SPP, Coca-Cola Slovakia, Slovenské kúpele Piešťany, Matador, Vailant, Branson, Emerson, Europur, HF NaJUS, Askoll, Yanfeng, TRW, Justur, Klimat, Magna a ostatné

  • Ostatné spoločnosti a organizácie:

Štátna správa, Železnice Slovenskej republiky, Towercom, Bytové spoločenstvá, Rim.kat. cirkev a ostatné